kalendář jmen

showcase text

Setkání hasičů Lkáň, Beierfeld a Gauernitz - 2016

Dne 2. července 2016 proběhla v obci Lkáň velká obecní slavnost spojená dětským dnem a zároveň se setkáním s německými hasiči ze spřátelené obce Klipphausen – Gauernitz. Pozváni byli rovněž hasiči z německého partnerského města Beierfeldu, ale ti se na poslední chvíli omluvili, důvodem bylo nasazení na likvidaci následků bleskové povodně.

01Mezi vítanými hosty byl i hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček s doprovodem, který se účastnil slavnostního zahájení. Pro 180 účastníků byl připraven bohatý program a občerstvení a to vše se uskutečnilo za významné podpory z Programu přeshraniční spolupráce Česká republika – Svobodný stát Sasko (FMP). Odpolední část programu nepříznivě ovlivnilo počasí, ale i tak se partneři dohodli na realizaci obdobné akce v roce 2017.

logo1 logo2 logo3

Obecní úřad Lkáň
Lkáň 83
411 15 Třebívlice

Pátek 19:00 - 20:00

Žádná událost k zobrazení

Info vlk

Nabízíme občanům informace pomocí internetu! Napište nám své podněty a nápady pro zlepšení informací.
Váš Vlk